הכותרת שלך ב'לינקדאין' היא לב העניין

ב'לינקדאין' יש לך מטרה – לחשוף בפני כמה שיותר אנשים את המומחיות המקצועית שלך ולספר להם איזה סוג של לקוחות או עבודות חיפשת. לכותרת שעושה את כל זה הרבה יותר פשוט יש מגבלה של 120 תווים, אז צריך לנצל את החלל השיווקי הזה באופן יעיל ככל האפשר.

כמעט כל המשתמשים עושים את אותה טעות כשהדברים מגיעים לכותרת שמכריעה את גורלם ב-LinkedIn. אם כמו כולם התחברת ל'לינקדאין' כדי לחפש חברים למקצוע וחיבורים יעילים, ניתן להבחין שלמרות הכוונות הטובות – כמעט כולם עושים את אותה שגיאה ב-LinkedIn. הם לא מבינים את חשיבות הכותרות, ולא פחות חשוב את מילות המפתח בכותרות שלהם. עובדה, רוב האנשים שדברתי איתם בנושא אומרים שהם לא מבינים או לא יודעים שהם יכולים לשנות את הכותרת שלהם או שהם בכלל צריכים לשנות אותה. טעות גדולה.

אם יש לך חשבון 'לינקדאין' וזרקת מבט בשורה שמתחת לשם שלך, אולי שמת לב ש-LinkedIn מציג כברירת מחדל את התפקיד הנוכחי שלך, וזו הכותרת החשופה שלך ב'לינקדאין', מול כל העולם ש… תזכורת… אין לו מושג מי את/ה. זאת אומרת אלא אם כן את Oprah ווינפרי או אתה ביל גייטס, העולם לא יודע מי הדמות שמתנוססת בתמונה ללא המילים הללו תחת השם שלך. בין אם האמת הזו ידועה לך או לא, התפקיד המקצועי שלך הוא לא הדבר היחיד שבאמת חשוב בכותרת. יתכן אפילו שלא צריך את הכותרת הזו, שכן אולי היא לא תביא לך תועלת, לולא דאגת מראש שיהיו בה את מילות המפתח הנכונות.

מותג אישי

חובה לשים דגש ותשומת לב מיוחדת על המיתוג האישי שלך ב'לינקדאין' ועל איך ברצונך להיות ידוע ברשת המקצועית הזו, אחרת למה טרחת להיכנס לשם בכלל? הכותרת שלך היא החכה העיקרית באמצעותה ניתן, באופן פסיבי, לדוג מגייסים, מנהלי גיוס, אנשי משאבי אנוש, קשרים ולקוחות פוטנציאליים. זה החלק שמחפשים הכי הרבה בפלטפורמת LinkedIn. זו הפירסומת הגדולה ביותר שלך לשיווק עצמך לעולם הלינקדאיני. הכותרת הזו צריכה להיות מחושבת היטב, תמציתית וכזו שנכתבת לאחר חשיבה אסטרטגית. היא גם צריכה להציע את המילים שימשכו את המשתמשים הנכונים (עבורך) לבדוק אותך בחיפוש… אבל ראשית עליהם למצוא אותך בכלל… כבר ניחשת? נכון, גם על 'למצוא אותך' אחראית הכותרת הזו.

הרשמה לניוזלטר כתיבה שיווקית של כותב טוב תעשיר אותך בחדשות, מחקרים, מדריכים ונגיעות של הומור מעולם הכתיבה השיווקית והמדיה החברתית

הרשמה לניוזלטר-ספרים של כותב טוב תעשיר אותך בחדשות מעולם הספרים וכתיבתם, ביקורות ספרים, מדריכים ונגיעות של הומור על ספרים, כתיבה, סופרים, סופרי צללים ולקוחותיהם

רוצה לכתוב ספר אבל אין לך זמן או יכולת לעשות זאת לבד? זה בשבילך