איך אפשר לעזור לך?

שמח שנפגשנו כאן, במקום בו אפשר ליצור קשר ולהקל עליך בכל הקשור למשימת הכתיבה הבאה שלך. עבודת 'כותב טוב' היא כל כך מגוונת עד שאני מבקש עוד טיפה השקעה במילוי פסקת ה"הודעה", כדי שאוכל להבין טוב יותר את צרכיך.

בנוסף לטופס זה, ניתן ליצור קשר עם 'כותב טוב' באמצעות הטלפון הבא (050-5438328) או באמצעות המייל הזה: tal@kotevtov.com.
בחרת למלא את פרטיך ממש כאן למטה? אשיב לך במייל או שאתקשר במהירות הקול.

"מאוד נהנינו מהסדנה-הרצאה שלך… פתאום חזרתי למחשב והיו לי הרבה רעיונות + אומץ להוציא אותם על הכתב + גם אולי לשדרג כמה פוסטים מנומנמים שהיו מתוזמנים. בקיצור – היה נהדר"

יהודית קדם
יהודית קדםמנהלת מחלקת תוכן, T-ROO

"טל מקצועי ועובד בסטנדרטים גבוהים ומעל הכל עומד בלוח זמנים מדויק וקצר. אשתמש בשירותיו בהמשך בכדי להצליח להעביר מסר בזמן קצוב בצורה מעניינת"

אלדד מרודי
אלדד מרודי

"תהליך גיבוש הפרסום היווה תהליך מקביל לגיבוש עסקי ומיתוגי ונעשה בתבונה, רגישות וחיוך. נהניתי לעבוד אתך ומניחה שהמשך יבוא"

עמית עמר
עמית עמרפיתוח ארגוני מבוסס מיינדפולנס

"תהליך הכתיבה היה מקצועי ביותר וחוויתי, צחקתי ובכיתי איתך… נהנתי מכל רגע…כי כזה אתה, לא רק יכולות כתיבה והתנסחות אלא גם אדם!"

טל פדרמן
טל פדרמןמאמנת רפואית

"הגישה והכתיבה של טל הם מקצועיים ברמה אחרת. הכתיבה שלו מעניינת סוחפת, נאמנה לצרכים ולתכנים אותם היה לנו חשוב להעלות. התחלנו עם האתר שלנו, משם עברנו לתסריט אחד אחר כך המשכנו עם עוד חמישה תסריטים  והיד עוד נטויה".

נאווה אלמוג
נאווה אלמוגחבורת ה‘באגיס’

"אין דברים כאלה! כותב טוב פשוט כותב מבריק, סופר מוכשר וחכם ברמות בלתי צפויות".

רונה פיסטול
רונה פיסטולמעצבת פנים וציירת

"לאחר שסיימתי לעבוד על הסרט 'פיניטה לה קומדיה' בכיכובו של אסי דיין ז"ל פניתי ל'כותב טוב' שינסח סינופסיס וטקסט לפרוספקט הסרט – התוצאה כתובה היטב ומדברת בעד עצמה".

ויקטור בראון
ויקטור בראוןבמאי

"טל התנדב לעזור לנו בעריכה מחדש של האתר במסגרת מקצועו כקופירייטר… משימתו היתה מאתגרת במיוחד מאחר והפרויקט שלנו כרוך ברגש ובמחלות סופניות… כתיבתו הצליחה לגעת בקבוצות גדולות מבלי להשמע עצוב או כבד מדי… אנחנו אסירי תודה על תרומתו המהירה והעניינית".

יעל הרטונג
יעל הרטונגאמבולנס המשאלות, מד"א

רעיון טוב

נפצח את הטקסטים שלך - זו הבטחה

טופס צור קשר