כתיבה שיווקית יצירתית ומוכרת

”קופיריטינג או כתיבה שיווקית הם המרכיבים השיווקיים החשובים ביותר בכל מדיום פרסומי, שכן סקרים מראים שמילים הן מרכיב המכירה מספר 1. זו הסיבה ש'כותב טוב' הוא כלי נשק חשוב במיוחד בעולם השיווק והמכירה שלך. זאת האמת“.

כתיבה שיווקית היא דרך נהדרת להבטיח שהמסר השיווקי שלך יעבור אל קהל היעד אליו כיוונת, והדרך שלנו לגייס את כישרון הכתיבה, את הבנתנו העמוקה בכתיבה שיווקית ואת ניסיוננו העשיר לטובת העסק שלך, יהיה אשר יהיה. ב'כותב טוב' תמצאו יצירתיות רבה, כושר ניסוח ויכולת ביטוי לסוגים מגוונים של כתיבת תוכן, כתיבה שיווקית ותוכן לאתרים. טקסט שיווקי הוא נציג המכירות היחידי שיש לך כשאת/ה לא שם ולכן אנחנו מתייחסים לטקסט שלך בכבוד הראוי, ביצרתיות הנדרשת וברגש… כן,ברגש.

לוחצים כאן ונותנים למסר השיווקי שלכם את 'הפוליש' שהוא כל כך צריך

פניתי לכותב טוב לכתיבת אודות החברה והחזון. קבלנו שירות מקצועי ואדיב. לאחר בירור מעמיק וקשוב המסמכים הגיעו מהר מהמצופה, המוצר יצא מעולה ואין ספק שכותב טוב זה טל מאור.

אושרת אלקלעי
אושרת אלקלעיכדאי לי, חסכון בהוצאות תפעול

"עזרתו של 'כותב טוב' לאתר שלי נעשתה תוך הבנת רצונותיי והפיכתן מרעיון למילים אותן רציתי לבטא ויכולתי רק בעזרתו, אני מודה לו מקרב לב".

אילן קאופמן
אילן קאופמןקאופמן ושות’ רואי חשבון

"רוצה לומר תודה על שרות הקראייטיב שקבלתי מכותב טוב, תודה על הזמינות, על ההקשבה, על מהירות הביצוע ועל הרעיונות שהוכיחו את עצמם".

אודי גדעון הראל, לוגיקה בניה בעץ
אודי גדעון הראל, לוגיקה בניה בעץאמן בעץ לא מתלוצץ

"את מאמריו המעניינים של 'כותב טוב' אני משלב בשמחה באתר שלי, לרווחת הגולשים הרבים באתר שמתעניינים בשיווק ובכתיבה שיווקית. שילוב של עניין, הומור וכלים יעילים מכותב שיודע לכתוב הופכים את הקריאה בהם לקולחת ופרודוקטיבית".

אבי וייס
אבי וייסעורך ראשי, Telecom News

"נעזרתי בשירותיו של 'כותב טוב' לטובת אתר שהיה זקוק לטקסט טוב כמו אוויר לנשימה, והאוויר הגיע מואר, כתוב היטב, מדויק ומנוסח לטעמי. ממליצה!"

אראלה רוסו
אראלה רוסומאמנת בנשימה מחלימה

"כבעל אולפן הקלטות שיוצר ג'ינגלים רבים ללקוחות, נעזרנו בשירותיו של 'כותב טוב' לכתיבת כמה מהם והתוצאות הטובות לא אחרו להגיע. כמה מן הג'ינגלים הטובים שמוצגים בתיק העבודות שלנו נכתבו על ידי כותב טוב".

איתי אזולאי
איתי אזולאיאולפני ‘הקול החדש’

"ממליץ בחום על טל 'כותב טוב' ככותב תוכן מקצועי. נעזרתי בו לכתיבת התכנים באתר האינטרנט שלי והתגובות של לקוחותי היו טובות מאוד".

אמיר שני
אמיר שני‘אמירוס’ – שיווק נעליים ובגדי עבודה

"לכתוב אתר לרפואה הודית שיהיה ברור, מעניין וקריא היא משימה לא קלה. אני שמח שבחרתי ב'כותב טוב' לכתיבת האתר כי התוצאות מבהירות לכל מי שמתעניין ב'ודה-מד' לגלות עולם של רפואה טובה יותר".

אלכס קאלינסקי
אלכס קאלינסקימטפל בכיר, ‘ודה-מד’

"נעזרתי ב'כותב טוב' בהפקת פרוספקטים לחברתנו. הנני ממליץ בחום להשתמש בשירותיו. טל כתב בצורה מדויקת את אשר רצינו להעביר ואף סייע בעריכת מבנה הפרוספקטים".

בן ציון רוזן
בן ציון רוזןמנכ"ל BZR-Trade

"כמדריך ותיק ומנוסה, אני הולך רק למטפלים הטובים ביותר. כזהו "כותב טוב", שטיפל היטב בטקסטים לעלון/פלייר שהוצאתי לרגל קורס חדש. לאור הטיפול הטוב לא נותר לי אלא להמליץ עליו לכל מי שרוצה טיפול דומה".

ניר אסתרמן
ניר אסתרמןמדריך בשיטת גרינברג

מוצרי הכתיבה של ‘כותב טוב’ מ-א‘ ועד-ת’

………………………………………………………

אתריםברושורים, באנרים, ברכותג'ינגלים לרדיו ולמרכזיות טלפוניותדפי נחיתה, דומיינים (מציאת שם מתאים ופנוי)הרצאות ובניית הרצאות • וידוא איכות תוכן ומיקומו באתרזמירות (חיבור שירים למטרה כלשהי)חתונות – עריכת טקסטים, נאומים, ברכות, רעיונות וכתיבת הזמנות מיוחדותטקסט שיווקי למייל – ניסוח כתיבה ועריכהייעוץ וסיעור מוחות – למעוניינים לכתוב בעצמם תוך קבלת ייעוץ והכוונה מכותב טובכתבות יח"צ (יחסי ציבור) וכתבות אחרותליפלטים, ספרוני פרסום ופלייריםמאמרים ומצגותניוזלטרים, ניתוח תוכן קייםסלוגנים, ספרים, סדנאות כתיבה שיווקית וכתיבת סינופסיסים (תקצירי סרטים או ספרים)עריכת תוכן ועריכת לשוןפוסטים לפייסבוק, פרוספקטים, פרופילי חברה, פרסומות בעיתונותצירוף טקסטים חדשים לחומרים קיימים (עריכה ושכתוב)קומוניקטים (הודעות לעיתונות)ראורגניזציה של חומר שיווקי כלשהושמות לעסקים או למוצריםתסריטים