הספר שלך נכתב עבורך ובשמך

סיפורי חיים וספרי מקצוע הם מהאוצרות הערכיים הגדולים ביותר שאדם יכול להוריש לאהוביו או ללקוחותיו. ספרי מקצוע הפכו זה מכבר לדרך המודרנית ליצירת 'כרטיסי ביקור' מקצועיים שאף אחד לא ישליך לפח, כמו גם דרך נהדרת להפגנת ידע ולהעברתו.

עשרות ספרים וחוברות כתבתי; ביניהם ספרים שיצאו לאור ולחנויות הספרים, ספרים שמופצים ונמכרים על ידי בעליהם באופן פרטי וחוברות וספרים שמיועדים לחשיפה בפני בני המשפחה בלבד.

זה לא רק כישרון הכתיבה שעומד לרשותך, זו היכולת לקיים שיחות תחקיר עשירות בפרטים, ירידה לעומקם של דברים, ליבונם של דברים בעומק הנפש, חשיפת רגש שמשמש כתבלין וערך מוסף לסיפור וגם הקלטת שיחות התחקיר שהופכות לבעלות ערך רב בבוא היום.

עריכה ספרותית ועריכת לשון, חוש הומור שמשתלב כראוי במהלך הכתיבה, הבנה מעמיקה בעולמות תוכן מגוונים ואהבה אמיתית למקצוע הם הכלים בהם אני משתמש בתהליך היצירה.

ניסיון שנצבר לאורך שנים במהלכן כתבתי עשרות ספרים וחוברות – מסייעים לי להפוך כל סיפור בנאלי לספר פנומנאלי.

לחצו והוציאו את סיפורכם אל האור עם 'כותב טוב', טל מאור

"לאחר שנים של ניסיונות משפחתיים להעלות על הכתב את סיפור חייו של חמי, השופט אלעזר הלוי ז"ל, פנינו אל 'כותב טוב' שהצליח להפוך מקבץ מכתבים לספר מרשים".

אריאלה זהר-הלוי, עורכת דין
אריאלה זהר-הלוי, עורכת דיןקובץ מכתבים לספר מרשים

"היכולת לקחת אוסף רב של סיפורים ולהוציא מהם את המקסימום הוא הכישרון האמיתי של טל"

אלדד מרודי
אלדד מרודי

"טל הוא קופירייטר וכותב ספרי ביוגרפיות מבריק שעובד בשיתוף פעולה פורה ומצוין עם הוצאת 'רימונים' כבר כמה שנים. ממליצים עליו בחום לכתיבת ספרכם".

יעל שכנאי, מו"ל ועורכת ראשית, ‘רימונים’ הוצאה לאור
יעל שכנאי, מו"ל ועורכת ראשית, ‘רימונים’ הוצאה לאורמבריק ופורה

בלעתי את 'כל הזלמן בשושי' בגמיעה אחת. הציניות וההומור, בשילוב הרגישות והפתיחות של זלמן, עם הכתיבה השוטפת והכל כך מדויקת של טל, פשוט 'עשו לי את זה'. סיפורו הטרגי-קומי של זלמן שושי פשוט לא יכול היה להיכתב טוב יותר. מומלץ בחום!

נטלי שוחט
נטלי שוחטעורכת ספרותית ועורכת לשון

"לא האמנתי שאגלה טקסט איכותי, נעים כל כך לקריאה וברמה גבוהה כל כך, שמקורו במילים שאני עצמי כתבתי. אני מודה, מעריך וגאה על הזכות שנפלה בחלקי להפקיד את המילים בידי כותב טוב… אינספור תודות".

טל פלורנטין, מנכ"ל UXVision
טל פלורנטין, מנכ"ל UXVisionטקסט איכותי, נעים וברמה גבוהה

"העריכה הלשונית של 'כותב טוב' היא זו שהפכה את הספר "להיות מנהל פרויקט" לספר של ממש. המקצועיות והשירותיות הגבוהה שלו סייעו רבות בהשלמת הספר במועד המתוכנן".

חמוטל וייס, מנהלת פרויקטים
חמוטל וייס, מנהלת פרויקטיםמקצועיות ושירותיות גבוהה