< > >

רוצה אתר כתוב טוב? זו התחייבות

"מומחים לאתרי אינטרנט שימושיים קבעו זה מכבר כי מילים הן מרכיב המכירה מספר 1 באתרים, יותר מכל עיצוב, צבע או צורה. כתיבה שיווקית טובה ונכונה לאתר שלך תגביר באופן משמעותי את סיכוייך למכור. זאת עובדה".

'כותב טוב' כאן בכדי להוריד ממך את נטל תכנון התוכן באתר, את כתיבתו ואת עריכתו לפי קטגוריות, דפים ולשוניות מותאמות למסרים השיווקיים שלך. כתיבת דפי 'אודותינו', דפי בית, לשוניות מקצוע שונות ו'צור קשר', הן הלחם והחמאה במסעדת המילים של 'כותב טוב'.
רוצה אתר בנאלי? חבל. רוצה אתר שכתוב באופן יצירתי? זוהי מומחיותנו. רוצה אתר שכתוב טוב? זו התחייבותנו.

היכון לקבלת אתר שיגדיל את מכירותיך ויצוק גאווה בעסקיך

"הגישה והכתיבה של טל הם מקצועיים ברמה אחרת. הכתיבה שלו מעניינת סוחפת, נאמנה לצרכים ולתכנים אותם היה לנו חשוב להעלות. התחלנו עם האתר שלנו, משם עברנו לתסריט אחד אחר כך המשכנו עם עוד חמישה תסריטים  והיד עוד נטויה".

נאווה אלמוג
נאווה אלמוגחבורת ה‘באגיס’

"עזרתו של 'כותב טוב' לאתר שלי נעשתה תוך הבנת רצונותיי והפיכתן מרעיון למילים אותן רציתי לבטא ויכולתי רק בעזרתו, אני מודה לו מקרב לב".

אילן קאופמן, קאופמן ושות’ רואי חשבון
אילן קאופמן, קאופמן ושות’ רואי חשבוןכתיבה נהדרת לאתרקאופמן ושות’, רואי חשבון

"ממליץ בחום על טל 'כותב טוב' ככותב תוכן מקצועי. נעזרתי בו לכתיבת התכנים באתר האינטרנט שלי והתגובות של לקוחותי היו טובות מאוד".

אמיר שני, ‘אמירוס’ – שיווק נעליים ובגדי עבודה
אמיר שני, ‘אמירוס’ – שיווק נעליים ובגדי עבודה מאושר מכתיבת האתר‘אמירוס’, שיווק נעלים ובגדי עבודה

פניתי לכותב טוב לכתיבת אודות החברה והחזון. קבלנו שירות מקצועי ואדיב. לאחר בירור מעמיק וקשוב המסמכים הגיעו מהר מהמצופה, המוצר יצא מעולה ואין ספק שכותב טוב זה טל מאור.

אושרת אלקלעי
אושרת אלקלעיכדאי לי, חסכון בהוצאות תפעול

"נעזרתי בשירותיו של 'כותב טוב' לטובת אתר שהיה זקוק לטקסט טוב כמו אוויר לנשימה, והאוויר הגיע מואר, כתוב היטב, מדויק ומנוסח לטעמי. ממליצה!"

אראלה רוסו, מאמנת בנשימה מחלימה
אראלה רוסו, מאמנת בנשימה מחלימהטקסט טוב כמו אוויר לנשימה‘לנשום לשם שינוי’

"לכתוב אתר לרפואה הודית שיהיה ברור, מעניין וקריא היא משימה לא קלה. אני שמח שבחרתי ב'כותב טוב' לכתיבת האתר כי התוצאות מבהירות לכל מי שמתעניין ב'ודה-מד' לגלות עולם של רפואה טובה יותר".

אלכס קאלינסקי, מטפל בכיר, ‘ודה-מד’
אלכס קאלינסקי, מטפל בכיר, ‘ודה-מד’אתר מעניין על איורודהודה-מד