כך כותבים חוברת שיווקית | כותב טוב

כתיבת פרוספקט תוך איתור נקודות המכירה העיקריות

פרוספקטים, עלונים, פולדרים ופליירים למיניהם הם אמצעים להעברת מסרים שיווקיים בצבע ובצורה שמועדפת עליך. 'כותב טוב' עומד לרשותך בכתיבת שיווקית מדויקת לפרוספקטים תוך שימת דגש על עקרונות הכתיבה השיווקית שמתאימה למדיום זה.

כותרות אטרקטיביות, פסקאות קצרות ודגש על יתרונותיו ותועלותיו של המוצר או נושא הפרסום הם חלק בלתי נפרד מכתיבת פרוספקט טוב. תהליך הכתיבה עם 'כותב טוב' יניב לך יותר מאשר פרוספקט כתוב היטב אלא גם עזרה ממשית באיתור הנקודות העיקריות והחשובות ביותר במכירה.

לחיצה כאן תאפשר לפרוספקט הבא שלך להיות כלי מכירה עוצמתי

"נעזרתי ב'כותב טוב' בכתיבת פרוספקטים לחברתנו. הנני ממליץ בחום להשתמש בשירותיו. טל כתב בצורה מדויקת את אשר רצינו להעביר ואף סייע בעריכת מבנה הפרוספקטים".

בן ציון רוזן, מנכ"ל BZR-Trade
בן ציון רוזן, מנכ"ל BZR-Tradeכתיבת פרוספקטים

"כמדריך ותיק ומנוסה, אני הולך רק למטפלים הטובים ביותר. כזהו "כותב טוב", שטיפל היטב בטקסטים לעלון/פלייר שהוצאתי לרגל קורס חדש. לאור הטיפול הטוב לא נותר לי אלא להמליץ עליו לכל מי שרוצה טיפול דומה".

ניר אסתרמן - ‘הגוף מדבר’
ניר אסתרמן - ‘הגוף מדבר’מדריך בשיטת גרינברג

"ברחובות שלנו יש כותב טוב ומיוחד, שהצליח לספר את הסיפור שלנו בצורה נפלאה וממוקדת דרך טקסטים איכותיים לפרוספקטים ולאתר שלנו. אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאות".

ערן גוטוירץ, מנכ"ל ‘ברחובות שלנו’
ערן גוטוירץ, מנכ"ל ‘ברחובות שלנו’ברחובות שלנו יש כותב טוב ומיוחד

"לאחר שסיימתי לעבוד על הסרט 'פיניטה לה קומדיה' בכיכובו של אסי דיין ז"ל פניתי ל'כותב טוב' שינסח סינופסיס וטקסט לפרוספקט הסרט – התוצאה כתובה היטב ומדברת בעד עצמה".

ויקטור בראון
ויקטור בראוןבמאי