20 בלוגים שיעזרו לך לשווק תוכן ביעילות

שיווק + תוכן – הוא התמהיל שכולם מדברים עליו בשנים אחרונות. אבל עצם העובדה שכולם מדברים על זה, ואפילו עושים את זה בדרך זו או אחרת, לא מצביעה בהכרח על כך שרוב המשווקים מבינים מהי טקטיקת שיווק התוכן הנכונה כדי להגדיל את מכירותיהם. למעשה, על פי סקר של המכון לשיווק תוכן, 55 אחוזים ממשווקי עסק לעסק (B2B) אמרו שממש לא ברור להם כיצד נראית תוכנית שיווק תוכן יעילה.

כדי להבין טוב יותר את התחום ולקבל מפתחות להבנת נושא שיווק התוכן, שהפך לגורם כל כך משמעותי בעולם השיווק והמכירה בשנים האחרונות, כדאי להכיר את הבלוגים הבאים. הם ככל הנראה המקורות הטובים ביותר כדי ללמוד איך עושים זאת נכון. שימו לב, הכותרות הבאות הם למעשה לינקים לאותם בלוגים שכדאי ומומלץ להירשם אליהם. מתקשים בהבנת השפה האנגלית? הירשמו כאן לקבלת חומרים מתורגמים בנושא הכתיבה ושיווק התוכן.

מכון שיווק התוכן: ה"מכון" הזה הוא האבא והאמא של תובנות תוכן ומחקרים בנושא שיווק התוכן. הבלוג הזה מנוהל על ידי ג'ו  פוליזי, אחד האבות המייסדים של תחום שיווק התוכן בעידן המודרני. הבלוג שלו מציע סקירות מתעשיית התוכן ומדריכים שנועדו להניע את מאמצי התוכן שלך.

בנק הידע: בלוג שמתמחה בפיתוח החשיבה בנוגע לתוכן. מאמרים כדוגמת "5 מגמות שיווק תוכן בלתי צפויות" ו "7 שלבים לייעול תהליכי יצירת התוכן" הם רק חלק קטן ממה שיש להם להציע.

אסטרטג התוכן: בלוג שמתמחה בתוכן של מותגים שהפכו למפרסמי תוכן, או קידום מותגים בבלוגים. מספרים שהמגזין הדיגיטלי הזה מספק תובנות רבות שעוסקות בשיווק תוכן.

B2B Marketing Insider: מתמקד באסטרטגיות תוכן שממקסמות תמורה. הבלוג הזה יכול להביא לך תועלת בכל הנוגע למבט כנה פנימה אל תוך הפעילות השיווקית של העסק שלך.

שכנע והמר: פוסטים כדוגמת "105 רעיונות שכדאי להוסיף ללוח שנת הכתיבה שלך" ו "מדינת השנאה והסיבות בגללן כדאי לך לטפל בתלונות" הופכות את הבלוג הזה למומחה בטיפול בעניינים הפחות נעימים של תעשיית השיווק באמצעות הכתיבה.

קופיבלוגר: זה בלוג שמאמין במוצרים שפותרים עבור לקוחותיהם צרכים אמיתיים בעולם האמיתי. פרסומי מחקרים וסקרים מעולם הכתיבה השיווקית הם חלק בלתי נפרד מיעילות הבלוג הזה. שימו לב לדגש ששמים שם על ההבדל המהותי בין קופירייטרים למשווקי תוכן.

PR 20/20: מספק תובנות תוכן עם נטייה ליחסי ציבור ומציאת פתרונות לבעיות שיווק.

מוז: אם חיפשת תובנות בתחום התוכן וה SEO, הגעת למקום הנכון. מייסד הבלוג, ראנד פישקין, תופס את עצמו כ"אשף" בתחום, ויש האומרים שבצדק. פוסטים כמו "10 תחזיות לשנת 2016 בתחום ה SEO והשיווק באינטרנט" מאפיינים את הבלוג.

סקריפטד: שירותי התוכן של הבלוג הזה פונים ל 10 תעשיות תוכן ספציפיות. בבסיסו הוא בלוג שהוא עסק, שמבקש לשפר עבור לקוחותיו את הכתיבה באמצעות תוכן שיווקי.

קפוסט: אסטרטגיה ותכנון תוכן הם שם המשחק עבור Kapost. זה בלוג טוב לבעלי המוחות האנליטיים, שכן הוא מלא במחקרים, סקרים ותוצאותיהם. פוסטים כמו "כימות עלות תהליכי תוכן לא יעילים" מדגימים את זה.

שיווק האבספוט: מעבר לעובדה שבסיס הבלוג הזה בחברת תוכנה, הוא מציע פוסטים כמו "האנטומיה של פוסטים מושלמים לבלוג" ו "כיצד להגדיר ולנהל את ציפיות הלקוח: 8 עצות חיוניות".

היפ: כותבי היפ ידועים כמומחים ביצירת 'לידים' משיווק תוכן. במילים אחרות – יעילות. בדקו את המאמר "5 טיפים ליצירת לידים ותוצאות" ותבינו על מה אני מדבר.

קיסמטריקס: בלוג שעושה ככל יכולתו לא לבלבל אותך עם יותר מדי נתונים, למרות שהוא טובע בנתונים. אם תמיד רצית לייעל את מאמצי השיווק שלך באמצעות ניתוח נתונים (לא מבלבלים), זה המקום להתחיל.

רלוונס: הספרייה המורחבת של רלוונס כוללות ספרים אלקטרוניים, סקרים, מחקרים ומדריכים שצוללים עמוק אל תוך האמת בענף שיווק התוכן.

Marketing.AI: פוסטים רבים מומלצים בבלוג הזה, כמו למשל "סיפור לקוח: מציאת פתרון שיווק תוכן מושלם עבור ארגון מורכב" ו "כיצד להפעיל שיחת מכירה כחלק מתוכן שיווקי".

שיווק B2B: יותר מ-200,000 משווקים ברחבי העולם קוראים את שיווק B2B לקבלת תובנות על תעשיית השיווק. אם חיפשת השראה לכתיבת תוכן שיווקי, מאות אלפי משווקים רשומים לא טועים…

פוסט הסוכנות: בלוג שמטפל בניואנסים שיווקיים החל מבחירת גופן לפוסט הבא שלך וכלה בניהול העסק שלך. אם העסק שלך לא ממש "מתקתק", הפתרון עשוי להימצא כאן.

Marketing Scope: בלוג שנותן מבט קרוב יותר על תעשיית השיווק ומעלה פוסטים כדוגמת "המפתח להפצת תוכן מוצלח".

סיז'ן: פה שמים דגש על המדיה החברתית ועל יחסי הציבור, ועושים עבודה מצוינת בכל הנוגע לטרנדים תרבותיים. תמיד שאלת את עצמך "האם יש ערך לשיווק ברשתות החברתיות"?, אז זה המקום לבדוק את התשובה.

Quick Sprout: שיווק תוכן הוא רק חלק מהעבודה של הבלוג הזה, שכן הוא מבין וכותב שקידום תוכן חשוב לא פחות מיצירתו.

עד כאן 20 בלוגים שיפקחו לך את העיניים לעולם שיווק תוכן מוצלח יותר. אבל אם כל האנגלית המורכבת הזו עושה לך כאב ראש, מומלץ להירשם כאן לבלוג בעברית שמביא, בין היתר, מאמרים מתורגמים מבלוגים כאלה ואחרים.

הרשמה לניוזלטר-ספרים של כותב טוב תעשיר אותך בחדשות מעולם הספרים וכתיבתם, ביקורות ספרים, מדריכים ונגיעות של הומור על ספרים, סופרים, סופרי צללים ולקוחותיהם

רוצה לכתוב ספר אבל אין לך זמן או יכולת לעשות זאת לבד? זה בשבילך