ניסוח ברכה שתביא לך ברכה

"פגשתי פעם אמא שרצתה לברך, רק שמול בת מצוותה היא לא ידעה איך"

זה מרגיש כמו תחילתה של ברכה מאולצת, אך יש מי שמחפש ברכות מחורזות. אחרים רוצים לברך את אהובתם לרגל יום נישואיהם, או את חברתם לרגל יום אחר, וישנם אנשים שפשוט רוצים לנסח ברכה שתביא להם ברכה. שמח לבשר לך שצוות 'כותב טוב' מספק מענה לכל, בשמחה, בגיל ובלב אוהב. יש לנו קטע עם אהבה. אנחנו אוהבים אותה ושמחים לספק את מצרכיה – ברכות.

קבעו פגישה, קבלו ברכה ושאו אותה על נפתולי האהבה.

"החלטנו שהחתונה שלנו לא תישכח, לא בגלל האוכל הטוב ולא בגלל זיקוקים באויר אלא בגלל תוכן מרגש שיצקנו בפנים. בעזרתך טל המילים שנשאנו אחד לשנייה היו מרגשות ומצחיקות וללא ספק הפכו חופה רגילה ובנאלית למעמד מרגש שהאורחים לא זזו ממנו. כיום המילים הללו ממוסגרות בסלון, לעולם לא נשכח את מי שכתב אותן"

דוד בוזגלו - ‘Dotweb’, בניית אתרים ושיווק באינטרנט
דוד בוזגלו - ‘Dotweb’, בניית אתרים ושיווק באינטרנטכיום המילים ממוסגרות בסלון

"כשביתי הגיעה למצוות התלבטתי איך אברך אותה באירוע. שאפתי לברך ברגש אך גם בקלילות ובשמחה. פניתי לטל, כותב טוב, שבכתיבה קולחת, מרגשת והומוריסטית יצר ברכה ששילבה את שהרגשתי ורציתי להביע בצורה הטובה ביותר"

כוכבי גולדשטיין, סוכנת נסיעות
כוכבי גולדשטיין, סוכנת נסיעותברכה קולחת, מרגשת והומוריסטית

"לכבוד אירוע של בן דודי רציתי להכין ברכה מרגשת המלווה בקצת הומור. פניתי לעזרתו של כותב טוב  שלאחר שתי שיחות הכנה הכין עבורי ברכה נוגעת ללב ומבדחת כאחד. לאחר הקראת הברכה בארוע, קיבלתי מחמאות רבות. תודה רבה כותב טוב!"

מרסלו אינהורן, מתכנת
מרסלו אינהורן, מתכנתברכה נוגעת ללב ומבדחת כאחד

"לאחר שקיבלתי המלצות ושמעתי רבים מניסוחיו של טל מאור, הבנתי למה הוא נקרא 'כותב טוב'. לבת המצווה של בתי, הוא כתב את הברכה, והפעם, המחמאות היו רבות ומשמעותיות מתמיד"

סיגל יצחק, סאנריידר
סיגל יצחק, סאנריידרקבלתי ברכות רבות ומשמעותיות